Ogrodzenie działki we Wrocławiu, Poznaniu i Legnicy – postaw na profesjonalistów

Ogrodzenie posesji jest inwestycją na lata, dlatego też oprócz najwyższej jakości materiału,należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Oferta Artpro oprócz zaprojektowania odpowiedniego ogrodzenia systemowego, zawiera także usługę montażu i serwisu. Nasza firma działa na rynku od wielu lat, świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu montażu ogrodzeń panelowych w województwie wielkopolskim i dolnośląskim. Wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję, że wykonana praca będzie chroniła, a także stanowiła wizytówkę właścicieli.
DSC_1400JPG

Jak przebiega montaż ogrodzenia panelowego?

Montaż ogrodzenia z siatki rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie i wyrównanie terenu. Musi być on pozbawiony wszelkiej roślinności, pozostałości po korzeniach, a także gruzu i kamieni, mogących przeszkadzać w ustawieniu. Następnie ważne jest zniwelowanie nierówności gruntu. Jeżeli teren nie wymaga większych prac wystarczy ręczne naniesienie ziemi w miejsca, gdzie jej brakuje. W innym przypadku warto posłużyć się specjalnym sprzętem, który ustali poziom nachylenia terenu. Posiadamy niezbędne do tego narzędzia, dzięki którym wszelkie ubytki lub inne przeszkody zostaną w sprawny, a także dokładny sposób uregulowane. Podczas realizacji projektów ogrodzeń zwracamy szczególną uwagę na plany, opierające się na zebranych danych pomiarowych. Stanowi to gwarancję, że efektem finalnym będzie trwałe ogrodzenie panelowe. W tym celu udajemy się na miejsce montażu, gdzie oprócz mierzenia, konsultujemy się z właścicielem co do oczekiwań względem projektu. Wspólnie opracowana koncepcja zapewni pomyślny przebieg prac.

shutterstock_1115397398jpg

Szybka realizacja i najwyższa jakość wykonania – montaż ogrodzenia panelowego w województwie wielkopolskim i dolnośląskim

Przechodząc do realizacji montażu ogrodzenia panelowego stawiamy na sprawne świadczenie usług w tym zakresie. Zachowujemy najwyższe standardy, dzięki czemu całość będzie stabilna oraz odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Zapewnia to nasze doświadczenie, które potwierdzają liczne projekty zrealizowane przez ponad 10 lat naszej obecności na rynku. Każde poprawnie zamontowane ogrodzenie z paneli zostaje zabezpieczone specjalną farbą antykorozyjną, a także stabilnie przymocowane, dzięki pionowym słupkom. Całość jest wypoziomowana do górnej krawędzi, a ewentualna podmurówka zapewni o dodatkowym wzmocnieniu, jeżeli będzie taka potrzeba. Dzięki zebranym danym oraz będąc w stałym kontakcie z Klientem, jesteśmy pewni najwyższej jakości świadczonych usług. Każdy z projektów jest indywidualną realizacją co pozwala nam na dostosowanie planu do oczekiwań Klienta, ale także zapewnienie go o odpowiednim przygotowaniu i zrealizowaniu. Jeżeli poszukujesz doświadczonej ekipy, skorzystaj z oferty Artpro!