Ogrodzenia z podmurówką

Czym charakteryzuje się ogrodzenie z podmurówką?

Ogrodzenie z podmurówką, jak nazwa mówi, różni się od tradycyjnego ogrodzenia tym, że na podłożu jest odpowiednio założony murek, który oddziela ziemię od płotu. Podmurówka często jest wykorzystywana przy montażu ogrodzenia panelowego w celu jego zabezpieczenia przed kradzieżą czy ustabilizowania w przypadku silnych wiatrów

Dlaczego warto wybrać ogrodzenie z podmurówką we Wrocławiu i Poznaniu ?

Wybór ogrodzenia z podmurówką niesie za sobą mnóstwo zalet. Zalicza się do nich podniesienie stabilności ogrodzenia, co ma duże znaczenie na terenach nierównych i pochyłych, a także podmokłych. Podmurówka pełni również ważne funkcje zabezpieczające, jako że pozwala oddzielić od podłoża pozostałe elementy konstrukcji. Jest ona świetnym wyborem również wtedy, gdy na posesji znajduje się zwierzę, lub gdy okoliczne zwierzęta przejawiają skłonność do podkopywania się na Twoją posesję. Z tych powodów ogrodzenia z podmurówką jest często wykorzystywane przez mieszkańców dużych miast tj. Wrocław czy Poznań.


Gotowa podmurówka na ogrodzenie - czy to dobry pomysł

Gotowe podmurówki są niezwykle atrakcyjne wizualnie i można z powodzeniem dobrać je do rodzaju ogrodzenia i ogólnego wyglądu posesji. Wybór prefabrykowanej podmurówki umożliwia również znaczne przyspieszenie montażu i to w dodatku niemal bez względu na pogodę. Do tego podmurówki prefabrykowane są niezwykle łatwe w naprawie.


Ogrodzenie z podmurówką we Wrocławiu i Poznaniu – średni koszt

Ceny ogrodzenia z podmurówką w naszej firmie kształtują się w przedziale od 60 do 105 zł/mb ogrodzenia + dodatkowe 30 zł/mb kosztów montażu. Jest to całkiem korzystna propozycja, jako że uśrednione ceny we Wrocławiu i Poznaniu przedstawiają się na poziomie powyżej 150 zł/mb (cena z montażem). Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!


Montaż ogrodzenia z podmurówką we Wrocławiu i Poznaniu z ArtPro

Nasza firma ArtPro Ogordzenia specjalizuje się w montażu ogrodzeń na terenie Wrocławia i Poznania. Nie sprawia nam żadnych problemów założenie ogrodzenia z podmurówką, a tym bardziej prostych ogrodzeń z siatki czy panelowych. W naszej firmie są wykwalifikowane osoby, które pomogą w ogrodzeniu całej działki naszych klientów.